Salplast - Okna PCV, Drzwi, Rolety

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ONLINE
Okna PCV, Drzwi, Rolety
salplast, montaż okien
WRÓĆ DO PORTFOLIO

W naszym portfolio możemy pochwalić się projektem strony internetowej dla firmy Salplast, która specjalizuje się w montażu okien PCV, drzwi, rolet oraz bram garażowych na terenie całej Polski.

Naszym celem było stworzenie witryny, która zapewni firmie Salplast obecność w Internecie oraz pozwoli na dotarcie do szerszej grupy potencjalnych klientów. Dlatego zadbaliśmy o to, aby strona była atrakcyjna wizualnie, intuicyjna w obsłudze i łatwa w nawigacji.

Na stronie znajduje się bogata oferta produktów oferowanych przez Salplast, w tym różnego rodzaju okna PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, rolety i bramy garażowe. Każdy produkt jest opisany w sposób szczegółowy, dzięki czemu klient może dokładnie poznać jego parametry i właściwości.

Do projektu wykorzystaliśmy najnowsze technologie, aby strona działała szybko i sprawnie. Zadbaliśmy także o to, aby była responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych.

Efektem naszej pracy jest funkcjonalna i estetyczna strona internetowa, która pozwala firmie Salplast na promocję swojej oferty oraz nawiązywanie kontaktu z klientami. Jesteśmy dumni z tego projektu i cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do sukcesu naszego klienta.

CHCĘ WYCENIĆ TAKI PROJEKT

Inne realizacje

Należymy do CODEXO | IT AGENCJA

Uwaga! Korzystamy z ciasteczek „Cookies”! Jeśli Ci to nie odpowiada, opuść naszą stronę.

POLECAMY:
  • Klimatyzacja Kraków
  • Wentylacja Krakówrekuperacja Kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone  ©WDesign 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram