Strony internetowe

Strony internetowe Chorzów, tworzenie i projektowanie stron www

Nasza firma realizuje proste, a także bardziej skomplikowane projekty stron internetowych dla mieszkańców Chorzowa i okolicznych miejscowości. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na przygotowanie projektów specjalnie pod danego Klienta.

Strony www Chorzów to firma prężnie rozwijająca się od ponad dekady. Śledzimy trendy i nowości, dzięki czemu nasze produkty spełniają wszystkie obecnie panujące standardy. Projektujemy strony internetowe Chorzów, które są zgodne z najnowszymi zasadami użyteczności oraz designu.

Jakie usługi realizujemy w Chorzowie?

Twoja strona internetowa jest oknem na świat i często pierwszym wrażeniem na temat tego, kim jesteś i co robisz. A skoro nikt nigdy nie ma drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia, czy odwiedzający po raz pierwszy będą pod wrażeniem Twojej witryny biznesowej?

Strony internetowe szyte na miarę

Nasze atrakcyjne i przystępne cenowo strony internetowe zaprezentują Twoją firmę za pomocą dramatycznych prezentacji; przemyślana, intuicyjna architektura informacji; oraz przyjazne dla użytkownika funkcje, które ułatwiają odwiedzającym znalezienie tego, czego potrzebują. Każdy projekt zaczyna się od zobowiązania do zrozumienia Twojej strategii, celów, wizerunku marki i wszystkiego, co jest niezbędne do określenia najlepszej drogi do sukcesu online.

Twoi klienci, klienci, członkowie i patroni prawie wszyscy już odwiedzają Twoją witrynę biznesową ze smartfonów i tabletów. Czy ich doświadczenie na tych mniejszych ekranach jest tak przyjazne i intuicyjne, jak na komputerze stacjonarnym lub laptopie? Powinno być! Witryny przyjazne dla urządzeń mobilnych nie są już tylko „miło mieć”; są one „must have” – zwłaszcza dla firm o znaczących celach związanych z zaangażowaniem użytkowników lub ambicjami e-commerce. Twoi goście tego oczekują, a konkurenci już to mają.

Możesz potrzebować aplikacji internetowej – specjalnie zaprojektowanych, jedynych w swoim rodzaju funkcji dostępnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej i stworzonych do bardzo konkretnych celów biznesowych. Często, ponieważ tych możliwości nie można osiągnąć za pomocą CMS typu open source, takiego jak WordPress. Te aplikacje internetowe mogą rozwiązywać problemy związane z automatyzacją procesów biznesowych, e-commerce, CRM, e-learningiem, zarządzaniem klasami i wieloma innymi wyzwaniami biznesowymi i non-profit. Możesz oczekiwać, że będziemy po Twojej stronie przez całą podróż – od podstawowej koncepcji biznesowej, przez opracowanie prototypów, aż po stworzenie samego rozwiązania.

Tworzenie stron internetowych Chorzów

Realizujemy w pełni profesjonalne projekty stron internetowych. W zależności od potrzeb Klienta, możemy dostosować kupiony szablon, ale również tworzymy strony od A do Z według uznania Klienta. Dzięki tego typu kompleksowości jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Odpowiednie projektowanie stron internetowych Chorzów pozwoli efektywnie realizować cele firmy.

Pozycjonowanie stron Chorzów

Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że nawet najlepsza strona www, na której nie ma ruchu nie będzie działać. Pozycja w wyszukiwarkach Google determinuje naszą pozycję wśród konkurencji. Pozycjonowanie to szereg działań polegających na doprowadzeniu stron do góry wyników wyszukiwania na wskazane słowa kluczowe. Nasze strony internetowe Chorzów są dostosowane do wymagań wyszukiwarki Google.

Sklepy internetowe Chorzów

Branża e-commerce rozwija się w zastraszającym tempie. Nawet tradycyjne i stacjonarne firmy tłumnie garną się do zaistnienia w Internecie. Tam jest przyszłość. Nasza firma realizuje kompleksowe projekty sklepów online wyposażonych w panel administracyjny, integrację z bramkami płatniczymi czy firmami kurierskimi. Rozpocznij handel elektroniczny z naszą firmą!

Copywriting Chorzów

Coraz lepsze, unikatowe i angażujące teksty. Popyt na nie wzrasta z roku na rok. Determinują to dwa elementy – po pierwsze rozwój mediów społecznościowych, które wymagają przygotowania merytorycznych, krótkich, ale tym samym angażujących treści dla swoich obserwujących. Ponadto aktualizacja algorytmów Google wymusiła na twórcach stron wyposażenie je w bardzo wyczerpujące teksty. Posiadamy odpowiednie zaplecz3e i kadrę, by przygotować dla Ciebie wpisy blogowe, opisy produktów czy treści na stronę www. Teksty na projektowanych przez nas stronach www Chorzów będą skutecznie prezentować twoją firmę klientom.

Strony www dla firm w Chorzowie

Nasza firma posiada swoją siedzibę na Śląsku, jednak dzięki interaktywności narzędzia jakim jest Internet, realizujemy projekty dla firm i osób fizycznych z terenu całego kraju, a także z zagranicy. Niemniej, wielu naszych Klientów pochodzi z Chorzowa, dzięki czemu wyrobiliśmy sobie odpowiednią markę na całym Śląsku.

Nasze strony internetowe są przede wszystkim responsywne, nowoczesne, efektowne wizualnie i co ważne – funkcjonalne. Oznacza to, że odwiedzający w bardzo szybki i najbardziej możliwie prosty sposób znajdzie niezbędne informacje.

Strony internetowe w Chorzowie realizujemy dla różnego rodzaju działalności:

  • małe sklepy,
  • firmy usługowe,
  • portale informacyjne,
  • fora dyskusyjne,
  • restauracje,
  • hotele,
  • gabinety lekarskie,
  • kancelarie prawne,
  • instytucje publiczne,
  • i wiele innych…

Dla nas nie ma znaczenia kto zamawia stronę www. W każdym przypadku dbamy o to, by zlecenie przez nas zrealizowane było wykonane na najwyższym możliwym poziomie. Z tego też względu cieszymy się bardzo dobrymi opiniami naszych Klientów.

Twoja witryna firmowa ma niewielką wartość, jeśli nikt nie może jej znaleźć w Google! Ponieważ niewielu wyszukujących klika po stronie pierwszej, a tylko garstka przechodzi przez stronę drugą, nie chcesz na stronie 580. Nawet na stronie 3! Dobra pozycja w głównych wyszukiwarkach nie jest już opcjonalna; to jest krytyczne! Jesteśmy również ekspertami SEO, którzy pomogą upewnić się, że Twoja witryna jest widoczna w Google dla wyszukiwanych haseł związanych z tym, co robisz. Jako miejsce, w którym prawie każdy zaczyna szukać produktów i usług, wyszukiwarki są jednymi z najlepszych i najtańszych źródeł leadów dla wszystkich firm, a SEO powinno być priorytetem dla każdego biznesu. Pomożemy zwiększyć widoczność Twojej witryny dla osób, które szukają tego, co robisz w czasie, gdy prawdopodobnie tego potrzebują. Osoby z dużym prawdopodobieństwem zostania klientami. Osoby, z którymi chcesz się zaangażować.

Jesteście ciekawi naszych realizacji?

Zapraszamy do obejrzenia już zrealizowanych projektów w naszym PORTFOLIO.

Zadowolenie Klientów zawsze na pierwszym miejscu!

+
Stron www
+
Klientów
+
Wypitych kaw
Strony internetowe Śląsk

Profesjonalne strony internetowe Chorzów

Klienci z roku na rok zadziwiają nas pytaniami. Bardzo często słyszymy pytania, czy ich strona internetowa:

– będzie dobrze wyświetlać się na smartfonach;

– będzie zintegrowana z profilami w mediach społecznościowych;

– będzie posiadała możliwość samodzielnej edycji treści i grafik.

Okazuje się, że wiele firm nie gwarantuje poprawnego działania strony na urządzeniach mobilnych w czasach, kiedy ponad 80% ruchu pochodzi właśnie ze smartfonów!

Dla nas tego typu podejście jest karygodne i niedopuszczalne. Przykładamy ogromną uwagę, by strony www realizowane przez naszych specjalistów były oparte o najnowsze trendy, posiadały pełną responsywność i dostępność. Jest XXI wiek, a nasza firma w pełni nadąża za najnowszymi technologiami. Nie musisz więc martwić się, że potencjalny Klient trafi do konkurencji. Sprawimy, by strona angażowała użytkowników i zarabiała dla Ciebie!

Decydując się na projekt i wdrożenie strony www w wardriving.pl, masz pewność, że będzie ona zgodna z najnowszymi trendami w web design i user experience.

Cechy strony www wykonanej w naszej firmie

Responsywna strona www

Wykonywane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni responsywne, co oznacza, żer poprawnie wyświetlają się na smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. Wiemy jakie to ważne, dlatego każda strona www Chorzów wykonana przez nas jest testowana na kilku modelach smartfonów i tabletów, by mieć pewność, że każdy odwiedzający, bez względu na urządzenie z którego korzysta, będzie odczuwał maksymalny komfort z korzystania z witryny. 

Zoptymalizowana strona www

Realizowane przez nasz strony www są świetnie zoptymalizowane pod kątem treści oraz pod kątem technicznym, co ma coraz większe znaczenie dla wyszukiwarek i robotów Google. Optymalizacja i SEO to podstawa osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarkach amerykańskiego giganta. Bez tych czynności nawet najlepsze linkowanie zewnętrzne może nie pomóc w osiągnięciu sukcesu w Internecie. Strony internetowe Chorzów tworzone z naszą pomocą są dostosowane do kryteriów Google tak by osiągały wysokie pozycje w wyszukiwaniach.

Projekt graficzny strony www

Posiadamy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, który przedstawi indywidualny projekt graficzny Twojej strony www. Jeśli tylko masz pomysł na swoją nową stronę internetową i opowiesz nam o nim, my z dużym prawdopodobieństwem już niebawem przedstawimy go na ekranie Twojego laptopa czy smartfona. Kreatywni pracownicy to nasz skarb. Swoją pomysłowość łączą z dobrymi praktykami stosowanymi przez największych na rynku. Dzięki temu nasze projekty są innowacyjne, a zarazem bardzo funkcjonalne. Nasze projekty stron internetowych Chorzów łączą estetykę i funkcjonalność.

System zarządzania treścią

Strony internetowe opieramy najczęściej o popularny system zarządzania treścią. Co to oznacza? Oznacza to, że firma lub osoba do tego wyznaczona, w prosty sposób będzie mogła dodawać, edytować czy podmieniać teksty i grafiki na stronie www. to bardzo duże ułatwienie w stosunku do stron, wykonanych np. w HTML5 (też takie wykonujemy). W takim przypadku każda zmiana będzie generowała potrzebę zaangażowania specjalisty IT. CMS to duże ułatwienie zarówno dla firm IT, jak i Klientów. Dzięki temu strona internetowa Chorzów będzie zawsze odpowiadać bieżącym potrzebom i zawierać aktualne informacje.

Kompleksowa obsługa

Nasza rola nie kończy się wcale na oddaniu sprawnej strony www. Nasza firma realizuje także inne usługi związane z obsługą techniczną, merytoryczną, pozycjonowaniem, reklamą online, social mediami czy opieką nad profilami w serwisie Google Moja Firma. Kompleksowość to coś, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Możemy zaopiekować się w pełni Państwa obecnością w Internecie. Posiadamy odpowiednie zaplecze kadrowe i organizacyjne, a także dostęp do nowoczesnych narzędzi. Strony internetowe Chorzów to wszystko czego potrzeba twojej firmie.

Wiarygodność firmy

Naszą najlepszą wizytówką są wszystkie opinie zadowolonych z naszych usług Klientów. Bez nich nie mielibyśmy motywacji do dalszej pracy i tworzenia coraz to nowych rozwiązań i projektów. Cieszymy się, że zaufali nam Państwo i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy. Jeśli chcecie dołączyć do grona zadowolonych Klientów, zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny Państwa zlecenia na stronę www Chorzów.

FAQ | Często zadawane pytania

Czy mogę samodzielnie zaktualizować stronę po jej zbudowaniu?

Tak, możesz aktualizować swoją witrynę po jej zbudowaniu, a my również zalecamy to samo. 
Jeśli nie aktualizujesz swojej strony internetowej o nowe treści, istnieje możliwość utraty widoczności online w wyszukiwarkach.

Ile podstron będzie znajdować się w mojej witrynie?

To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możemy nad tym pracować w zależności od Twoich wymagań. Zalecamy stworzenie witryny z kilkoma stronami, ponieważ pomogłoby to w optymalizacji witryny pod kątem SEO w przyszłości, a w przypadku witryn jednostronicowych dodawanie większej ilości treści w przyszłości jest dość zniechęcające.

Jak wygląda budowa strony internetowej?

Budujemy Twoją stronę internetową, rozumiejąc Twoje wymagania. Zapewniamy skonfigurowanie najlepszej i odpowiedniej nazwy domeny, dostawców hostingu, spersonalizowanego projektu i treści. Ponadto budujemy Twoją stronę internetową, dostosowując ją do Twoich potrzeb, z optymalizacją SEO i szybkości.

Mam już stronę www, ale chcę ją odświeżyć. Pomożecie mi w tym?

Poziom trudności aktualizacji już istniejącego zależy od tego, jakie zmiany są wymagane. Jeśli konieczność jest dość złożona, dostarczenie jej może zająć trochę czasu, a jeśli mają zostać wprowadzone tylko drobne zmiany, można ją obsłużyć i dostarczyć od ręki. W WDesign przeprowadzimy dyskusję z naszym klientem, a następnie po zrozumieniu wymagań przystępujemy do niezbędnych kroków.

Ile czasu zajmuje dotarcie na pierwsze strony Google?

Zwykle Twoja witryna pojawi się na pierwszej stronie Google w ciągu co najmniej 6 miesięcy i zależy to całkowicie od trudności słów kluczowych używanych w Twojej witrynie. Jest to dość nieprzewidywalne, ponieważ w dzisiejszych czasach konkurencja jest dość wysoka i prawie każda firma chętnie zakłada strony zoptymalizowane pod kątem SEO.

Skorzystaj z naszego doradcy