Urządzenia fiskalne - sklep

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ONLINE
Kasy fiskalne
kasy fiskalne, urządzenia fiskalne, sklep
WRÓĆ DO PORTFOLIO

Naszym najnowszym projektem było stworzenie sklepu internetowego dla firmy urzadzenia-fiskalne.com z Chorzowa, specjalizującej się w dystrybucji kas fiskalnych, terminali płatniczych oraz innych rozwiązań dla biznesu.

W naszej pracy postawiliśmy na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki zastosowaniu integracji płatności i kuriera, proces zamawiania stał się prostszy i szybszy. Dodatkowo, nasz zespół zadbał o stworzenie unikalnego szablonu, który został zaprojektowany od podstaw, zgodnie z wymaganiami i preferencjami klienta.

Naszym celem było stworzenie sklepu internetowego, który będzie przejrzysty i łatwy w obsłudze dla klientów, a jednocześnie spełni oczekiwania i potrzeby właściciela firmy. Zadanie to udało nam się zrealizować dzięki wdrożeniu najnowszych rozwiązań technologicznych i zapewnieniu ciągłego wsparcia technicznego.

Wierzymy, że stworzony przez nas sklep internetowy będzie służył firmie urzadzenia-fiskalne.com w osiąganiu sukcesów biznesowych. Jesteśmy dumni z wykonanej pracy i gotowi na realizację kolejnych wyzwań.

CHCĘ WYCENIĆ TAKI PROJEKT

Inne realizacje

Należymy do CODEXO | IT AGENCJA

Uwaga! Korzystamy z ciasteczek „Cookies”! Jeśli Ci to nie odpowiada, opuść naszą stronę.

POLECAMY:
  • Klimatyzacja Kraków
  • Wentylacja Krakówrekuperacja Kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone  ©WDesign 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram