16 kwi, 2021
admin2023

10 serwisów z darmowymi zdjęciami – 2021 rok

Fotografowie wiadomo, jak każdy, chcą zarabiać na swoich zdjęciach. Dlatego też zdjęcia z dużych eventów, na których znajdziemy znane osoby, kosztują.

Serwisy z darmowymi zdjęciami 2021

Spis treści

Jednak rozwój telefonów z aparatem i przystępne ceny lustrzanek cyfrowych doprowadziły do ​​wzrostu liczby ludzi, którzy nie zarabiają na każdym ujęciu. Oznacza to, że jeśli wiesz, gdzie szukać, możesz znaleźć obrazy, które są mniej pozowane, bardziej naturalne, mniej banalne i znacznie bardziej zróżnicowane, a przede wszystkim darmowe.

Oto dziesięć miejsc, w których można szukać angażujących i budujących zaufanie zdjęć, z których można korzystać bezpłatnie…

1. Pexels

Pexels posiada ogromną kolekcję wysokiej jakości zdjęć, które wcale nie odstają się od zdjęć w witrynie „premium”. Znajdziesz także mnóstwo bezpłatnych filmów. Funkcja wyszukiwania Pexels jest szczególnie dobrze dostosowana. Pexels organizuje również regularne wyzwania z nagrodami pieniężnymi dla fotografów; przeglądanie poprzednich konkursów to świetny skrót do wyszukiwania oryginalnych zdjęć.

2. Reshot

Reshot to jedna z lepszych witryn giełdowych w Internecie, oferująca szeroki wybór wyselekcjonowanych obrazów. Obrazy w Reshot mają wyraźny charakter Instagrama; w wielu przypadkach wcale nie wyglądają jak zwykłe zdjęcie, to sprawia, że niektóre obrazy premium “kryją się” przy tym właśnie portalu.

3. Unsplash

Unsplash to jedna z największych kolekcji bezpłatnych obrazów w sieci. Ma dobrą kolekcję standardowych zasobów i rosnącą kolekcję bardziej kreatywnych, eksperymentalnych zdjęć. Jego podejście do zawsze jest wspierane przez lokowanie produktu zamiast reklam lub sekcji premium, co oznacza, że ​​możesz znaleźć bardziej atrakcyjne na obrazy, które zawierają nawet łatwe do zidentyfikowania marki.

4. Life of Pix

Life of Pix wyróżnia jednego fotografa tygodniowo; dodaje to stronie konkurencyjności, ponieważ fotografowie przesyłają najlepsze zdjęcia, aby zostać zauważonym przez twórców. Jeśli nie będziesz mieć szczęścia, idealne ujęcie nie będzie dostępne w obecnym zestawie, ale po kliknięciu „Galeria” będziesz mieć dostęp do wszystkich przesłanych wcześniej ujęć., także prawdziwych perełek wśród zdjęć.

5. Nappy

W przeciwieństwie do witryn „premium”, które mają przynosić zyski, witryny z bezpłatnymi zapasami często mają na celu wypełnić lukę na rynku. Firma Nappy została utworzona, aby promować zdjęcia, na których są ludzie o ciemnym kolorze skóry. Znajdziemy tu naprawdę dobre zdjęcia.

6. Burst

Burst to witryna magazynowa udostępniana przez Shopify, aby pomóc nowym przedsiębiorcom w znalezieniu zapasów w celu sprzedaży produktów. Każdy może wykorzystać te ujęcia, ale istnieje naturalna skłonność do obrazów komercyjnych, a nie redakcyjnych. To dobra mieszanka, która rywalizuje z wieloma płatnymi witrynami i mniej oczywistymi ujęciami.

7. Pictography

Jeśli ekscentryczny i niecodzienny charakter nie pasuje do Twojego projektu – a może tak być – sprawdź Picography, aby uzyskać bardziej stonowaną kolekcję bezpłatnych zdjęć stockowych . Jest szeroki wybór, ale zdjęcia wydają się być bardziej naturalne i przystępne niż w poprzednich serwisach.

8. ISO Republic

ISO Republic oferuje szeroką gamę zdjęć i filmów do wyboru. Ponownie, obrazy mogą być zarówno dość amatorskie jak i profesjonalne. Jeśli dobrze poszukacie, możecie znaleźć naprawdę godny zamiennik zdjęć z serwisu premium.

9. Kaboompics

Kaboompics specjalizuje się w zdjęciach lifestyle’owych. Jeśli liczysz na kobietę popijającą frappuccino podczas podejmowania ważnych decyzji biznesowych, jesteś we właściwym miejscu. Kaboompics to zazwyczaj zdjęcia pojedynczych osób, jednak są w bardzo dobrej jakości, co pozwoli wykorzystać je w różnych celach.

10. StockSnap

StockSnap ma dobrą równowagę obrazów. Wielu profesjonalnych fotografów korzysta z witryn takich jak StockSnap, aby przesyłać zdjęcia, których z jakiegoś powodu nie publikują w witrynach „premium”, więc często znajdziesz zdjęcia najwyższej jakości za absolutnie zero złotych.

Przeczytaj także:

Należymy do CODEXO | IT AGENCJA

Uwaga! Korzystamy z ciasteczek „Cookies”! Jeśli Ci to nie odpowiada, opuść naszą stronę.

POLECAMY:
  • Klimatyzacja Kraków
  • Wentylacja Krakówrekuperacja Kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone  ©WDesign 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram