Florystyka we Wrocławiu – jeszcze “ciepła” strona www

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ONLINE
Florystyka, kwiaty
strona www, szablon graficzny, Wordpress
WRÓĆ DO PORTFOLIO

Kolejna realizacja za nami! W trybie ekspresowym obsługiwaliśmy firmę zajmującą się florystyką na Dolnym Śląsku. Nasza Klienta specjalizuje się w niesamowitych kompozycjach kwiatowych, m.in. weselnych i ślubnych. My podjęliśmy się realizacji strony internetowej w oparciu przede wszystkim o piękne zdjęcia tych kwiatowych cudów.

Piękne zdjęcia!

Nie ukrywamy, że piękny design strony www uzyskaliśmy przede wszystkim dzięki fantastycznym zdjęciom udostępnionym przez Klientkę. Dodając do tego kolorystykę delikatnego różu, idealnie wpasowującego się w realia i tematykę strony www, osiągnęliśmy miażdżący efekt.

Pełna responsywność!

Realizowane przez nas strony internetowe są w pełni responsywne, co oznacza, że idealnie wyświetlają się zarówno na smartfonach, jak i tabletach, o czym mogą przekonywać prezentowane przez nas zdjęcia.

Strona www posiada również łatwy formularz kontaktowy, funkcjonalne przyciski “dzwoniące” jak i bardzo intuicyjną nawigację po całej stronie.

CHCĘ WYCENIĆ TAKI PROJEKT

Inne realizacje

Należymy do CODEXO | IT AGENCJA

Uwaga! Korzystamy z ciasteczek „Cookies”! Jeśli Ci to nie odpowiada, opuść naszą stronę.

POLECAMY:
  • Klimatyzacja Kraków
  • Wentylacja Krakówrekuperacja Kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone  ©WDesign 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram