Sklepy internetowe

Przenieś sprzedaż do Internetu!

Sklepy internetowe to jedna z naszych podstawowych działalności. Branża e-commece to jedna z najbardziej rozwijających się gałęzi w branży IT. W obecnych czasach, nawet tradycyjnie działające sklepy coraz częściej przenoszą swoją sprzedaż do Internetu. Dlaczego? Dlatego, że Internet to przyszłość i możliwość poszerzenia oferty na inne regiony. Dzięki nielimitowanym możliwością sieci internetowej, możemy trafić z naszymi produktami także poza granice Polski i dotrzeć do innych krajów Europy i Świata.

Realizowane przez nas sklepy internetowe są dostosowane do obecnych standardów. Wykorzystujemy technologie WooCommerce, PrestaShop, Magento i inne.
DARMOWA WYCENA

Sklepy WooCommerce

WordPress e-Commerce to platforma, na której tworzone są sklepy gotowe do sprzedaży. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań biznesowych klienta. Każdy sklep jest tworzony według konkretnych wytycznych i posiada indywidualny projekt. Zadbamy o inteligentne rozwiązania sprzedażowe Twojego sklepu i dostosujemy jego wygląd, aby ułatwić dokonywanie zakupów. Gwarantujemy również bezpieczeństwo i poufność Twojego sklepu internetowego oraz wprowadzimy szereg usprawnień, które pozwolą na jego rozwój. Nasza firma dba o sklep i rozwija go na bieżąco, aby Twoje e-biznes rozwijał się równie dynamicznie.

Niestandardowe 
Projekty

Oferujemy niestandardowe projekty sklepów internetowych, przeprojektowanie i migrację istniejących sklepów na WordPress. Projektujemy bezpieczne, szybkie, spersonalizowane sklepy internetowe dla każdego rodzaju projektu oraz branży. Tworzymy sklepy internetowe zaprojektowane tak, aby były dopasowane do trendów i potrzeb klienta oraz spełniały standardy SEO w wyszukiwarce Google. Nasz zespół ekspertów bazując na koncepcji i projekcie zmienia wizję w Twój sklep internetowy, który będzie dopasowany do Twojej wizji. Po zatwierdzeniu przejdziemy do kolejnego etapu, czyli projektowania i wdrożenia. Nasze sklepy internetowe są elastyczne, funkcjonalne i przyjazne użytkownikom.

SEO dla Sklepów Online

W ramach usług pozycjonowania Google SEO, oferujemy marketing w wyszukiwarkach, optymalizację sklepów, copywriting oraz audyt Twojego sklepu i konkurencji. Zajmujemy się również budowaniem wartościowych treści, marketingiem lokalnym Google i działaniami w mediach społecznościowych.

Tworzone przez nas sklepy internetowe są oparte na platformie WordPress + WooCommerce, która jest obecnie najbardziej konfigurowalna i elastyczna platformą e-Commerce do budowania biznesu i sklepów internetowych. Rozwiązania na bazie oprogramowania open source WordPress to sklep bez abonamentu, który jest Twoją własnością i nie uzależnia Cię od zewnętrznego dostawcy.
Oprócz tego, że stworzenie sklepu internetowego jest często tańszym rozwiązaniem niż otwarcie sklepu stacjonarnego, to również pozwala na dotarcie do szerszej grupy klientów i zwiększenie sprzedaży. Dlatego też, coraz więcej firm decyduje się na prowadzenie sprzedaży online i inwestuje w sklepy internetowe.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz rozwinąć swój biznes poprzez stworzenie sklepu internetowego, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnych firm zajmujących się projektowaniem i tworzeniem sklepów online. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twój sklep będzie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, a także będzie posiadał odpowiednie rozwiązania technologiczne, które pozwolą na efektywną sprzedaż.

Wśród oferowanych przez takie firmy rozwiązań znajdują się między innymi sklepy gotowe do sprzedaży, wtyczki WordPress umożliwiające inteligentne rozwiązania sprzedażowe, a także utrzymanie i bezpieczeństwo sklepu. Wszystko po to, aby Twoja sprzedaż w internecie była jak najbardziej efektywna.

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem sklepu internetowego dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Projektujemy sklepy internetowe zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów, a także dbamy o ich rozwój i utrzymanie. Razem z nami możesz rozwinąć swój biznes i zwiększyć sprzedaż online!

Sklepy online – przyszłość handlu

Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe do sprzedaży B2B i B2C dla biznesów z różnych branż.

Z roku na rok sprzedaż online zyskuje na znaczeniu, powoli wypierając tradycyjne zakupy. Każdy przedsiębiorca, który myśli przyszłościowo, powinien poważnie zastanowić się nad wejściem ze swoim biznesem w świat online. Jeżeli sprzedajesz już w internecie z pomocą zewnętrznych platform, pewnie widzisz, że wraz z rozwojem asortymentu, potrzeba posiadania własnego sklepu internetowego rośnie i w pewnym momencie może być nawet koniecznością.

Budowanie sklepu internetowego wcale nie musi być długim, monotonnym procesem. Jeżeli wybierzesz odpowiednią technologię i kompetentną firmę do współpracy, zyskasz rozwiązanie do sprzedaży online, które będzie służyć Ci przez długie lata. Proponujemy Ci zbudowanie sklepu internetowego w pełni odpowiadającego na potrzeby konsumentów i spełniającego obecnie panujące standardy.

Co otrzymasz razem ze sklepem internetowym?

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu gotowego narzędzia pozwalającego na rozpoczęcie sprzedaży online. Co to oznacza?

Oznacza to, że nasze sklepy internetowe będą zintegrowane m.in. z bramkami płatniczymi, a także będą skorelowane z firmami kurierskimi. Dzięki udostępnianym aplikacjom proces płatności i wysyłki towaru nigdy nie był tak prosty!

Najnowsze oprogramowania sklepów internetowych muszą być maksymalnie uproszczone nie tylko dla Klientów, ale także dla zarządzających tymi sklepami. Nie każdy posiada wiedzę specjalistyczną z zakresu IT, tak więc panele administracyjne najnowszych sklepów online są dostosowane także dla laików.

FAQ | Często zadawane pytania

Jakie narzędzia są potrzebne do stworzenia sklepu internetowego?
Do stworzenia sklepu internetowego potrzebujesz platformy e-commerce, która umożliwia zarządzanie sklepem, włącznie z dodawaniem produktów, przetwarzaniem płatności, zarządzaniem zamówieniami itp. Istnieje wiele platform e-commerce, takich jak Shopify, WooCommerce czy Magento, z których można wybrać.
Czy muszę mieć własną domenę i hosting, aby stworzyć sklep internetowy?
Tak, aby stworzyć sklep internetowy, potrzebujesz własnej domeny i hostingu. Domena to adres Twojego sklepu internetowego, a hosting to miejsce, gdzie sklep internetowy jest przechowywany na serwerze internetowym. Możesz zakupić własną domenę i hosting u różnych dostawców usług hostingowych.
Jakie funkcje powinien mieć sklep internetowy?
Sklep internetowy powinien mieć kilka podstawowych funkcji, takich jak dodawanie i zarządzanie produktami, przetwarzanie płatności, zarządzanie zamówieniami, koszykiem, integrację z różnymi metodami płatności, itp. Oprócz tego, istnieje wiele innych funkcji, które można dodać, w zależności od potrzeb Twojego biznesu.
Jak można zintegrować sklep internetowy z innymi narzędziami marketingowymi?
Istnieje wiele narzędzi marketingowych, które można zintegrować z Twoim sklepem internetowym, takich jak narzędzia do mailingu, do zarządzania reklamami na Facebooku, Google Ads czy też narzędzia analityczne. Można to zrobić za pomocą dostępnych na rynku integracji lub przy pomocy API.

Należymy do IT AGENCJA

Uwaga! Korzystamy z ciasteczek „Cookies”! Jeśli Ci to nie odpowiada, opuść naszą stronę.

POLECAMY:
  • Klimatyzacja Kraków
  • Wentylacja Krakówrekuperacja Kraków
Wszystkie prawa zastrzeżone  ©WDesign 2024
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram